POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


  ARCHIWUM  
Kategorie wydarzeń
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Biznesowe

Klubowe

Odbywające się online NOWOŚĆ
 
 
13-09-2012     - 21-06-2013  
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
OFERTA EDUKACYJNA. Informacje praktyczne.
ZAPRASZA
Muzeum Etnograficzne w Krakowie
31-066 Kraków
ul. Krakowska 46
tel. +48 12 430 60 23
http://www.etnomuzeum.eu
sekretariat@etnomuzeum.eu
miejsce:
Muzeum Etnograficzne
Kraków, Krakowska 46
Warsztaty muzealne dla szkół prowadzimy od poniedziałku do niedzieli. W tygodniu przyjmujemy grupy w godzinach 8:30-17:30. W sobotę 11:00-17:30, a niedzielę 11:00-13:30.
» Wydarzenia inne
Rezerwacja warsztatów
Warsztaty prowadzimy jedynie dla grup, które dokonały wcześniejszej rezerwacji. Prosimy o zgłaszanie zamówienia z tygodniowym wyprzedzeniem. Rezerwacje przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 pod numerem telefonu 12 430 60 23 lub pod adresem edukacja@etnomuzeum.eu. W przypadku nieuzasadnionej rezygnacji z zarezerwowanych zajęć, zamawiający ponosi połowę kosztów.

Wielkość grup
Warsztaty prowadzimy dla grup nie większych niż 30 osób. Większym grupom proponujemy podzielenie uczestników na dwa zespoły. W tym wypadku prosimy o wybranie dwóch tematów z listy warsztatów dostępnych na stronie.

Opiekunowie grup
Opiekunowie grup są zwolnieni z opłat za wejście na warsztat. Zachęcamy do aktywnego uczestniczenia w zajęciach. Prosimy o czuwanie nad zachowaniem grupy i współpracę z osobą prowadzącą.

Czas trwania
Dla przedszkoli warsztat trwa od 60 do 90 minut, dla pozostałych grup 90 minut. Prowadzący czeka na spóźnioną grupę 15 minut.

Cennik
Koszt warsztatu muzealnego wynosi 6 zł od ucznia dla grup powyżej 10 osób. Mniejsze grupy są zobowiązane do zakupu 10 biletów. Istnieje też możliwość wykupienia karnetu. W ramach karnetu oferujemy pakiet trzech warsztatów w cenie 5 zł od ucznia. Karnety są przeznaczone dla grup powyżej 10 osób.
Dojazd i parking
Muzeum Etnograficzne w Krakowie mieści się dwóch budynkach na krakowskim Kazimierzu. Kolekcja stała oraz część wystaw czasowych usytuowane są w budynku Ratusza, przy placu Wolnica 1. Wystawy czasowe można także oglądać w budynku przy ulicy Krakowskiej 46, zlokalizowanym około 200 metrów od Ratusza. Muzeum nie posiada parkingu. Najbliższy parking dla autokarów mieści się przy ul. Dajwór
(1 stanowisko, postój do 10 min).

Dostępność dla osób poruszających się na wózku
Główne wejście do Ratusza dostosowane jest do potrzeb osób poruszających się na wózku. Pomocą przy wjeździe służą pracownicy recepcji. Budynek zaopatrzony jest w windę. W budynku przy ulicy Krakowskiej poruszanie się na wózku możliwe jest jedynie na parterze.

Fotografowanie
Fotografowanie jest bezpłatne. Prosimy o nieużywanie lampy.

Kontakt
Rezerwacja: tel.: 12 430 60 23 lub edukacja@etnomuzeum.eu

Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i propozycje. Zajęcia dla poszczególnych grup wiekowych mogą być modyfikowane i dostosowywane do Państwa potrzeb. Zapraszamy też do kontaktu w sprawie zajęć i projektów, w których Muzeum Etnograficzne może być partnerem. Kontakt: Zespół ds. Edukacji, Anna Grajewska, tel.: 12 430 18 27 lub grajewska@etnomuzeum.eu.
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.
Miejsce:
Muzeum Etnograficzne
Kraków, Krakowska 46
Godz.
Warsztaty muzealne dla szkół prowadzimy od poniedziałku do niedzieli. W tygodniu przyjmujemy grupy w godzinach 8:30-17:30. W sobotę 11:00-17:30, a niedzielę 11:00-13:30.
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2020


Polskie Niezależne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury