POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


  ARCHIWUM  
Kategorie wydarzeń
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Biznesowe

Klubowe

Odbywające się online
 
 
12-05-2021     - 30-06-2021  
  »  12-05-2021środa - 30-06-2021środa
Kraków: Koniec lockdownu dla galerii handlowych. Nowe Czyżyny wracają z kompletem otwartych sklepów
ZAPRASZA
Centrum Nowe Czyżyny
ul. Medweckiego 2
31-870 Kraków
Tel. 12 297 30 12
https://www.nowe-czyzyny.pl/
miejsce:
Centrum Handlowe Nowe Czyżyny
ul. Medweckiego 2, Kraków
» Wydarzenia inne
4 maja galerie handlowe w całym kraju, w tym również te krakowskie, wróciły do funkcjonowania w pełnym zakresie. Klienci mogą zrobić zakupy m.in. w Centrum Handlowym Nowe Czyżyny, gdzie otwarte są wszystkie sklepy, restauracje oraz punkty usługowe.

Czwarty lockdown dla handlu dobiegł końca. Zgodnie z decyzją rządu, od 4 maja działalność wznowiły sklepy w centrach handlowych, które do tej pory były zamknięte. Jednym z miejsc, w którym mieszkańcy Krakowa znajdą komplet otwartych lokali są Nowe Czyżyny, zlokalizowane w Nowej Hucie przy ul. Medweckiego 2.

W tym krakowskim centrum handlowym po wielu tygodniach lockdownu ponownie czynne są sklepy odzieżowe i z dodatkami, butiki, jubilerzy, perfumerie, salony ze sprzętem RTV i AGD, sklepy z meblami i wyposażeniem wnętrz, upominkami oraz sklep budowlany. Dostępny dla klientów jest także komplet wysp handlowych i lokali usługowych m.in. kwiaciarnia oraz biuro podróży.

Od 29 maja działalność będą mogły wznowić wszystkie restauracje i kawiarnie, które aktualnie prowadzą sprzedaż na wynos i z dostawą do domu. Będą one mogły funkcjonować z maks. 50% obłożeniem oraz w reżimie sanitarnym.

- Po wielu tygodniach ograniczeń w handlu mamy tak wyczekiwane luzowanie obostrzeń. Ostatni lockdown, trwający 1,5 miesiąca, był bardzo dotkliwy dla najemców centrum handlowego.. Liczymy, że teraz uda się choć częściowo odrobić straty i ożywić sprzedaż na dobre - mówi Anna Brzozowska, przedstawicielka Centrum Handlowego Nowe Czyżyny w Krakowie.

Jak informują przedstawiciele krakowskiego centrum handlowego, decyzja o zniesieniu ograniczeń to dobry pretekst, by mieszkańcy wybrali się na odkładane do tej pory na później zakupy.

- Od wtorku klienci mają dostęp do pełnej oferty naszego centrum handlowego, w tym ulubionych marek modowych, sklepów z elektroniką czy wyposażeniem wnętrz. W wielu z nich znajdą nie tylko wiosenne kolekcje, ale także niższe ceny. Promocje i ciekawe oferty przygotowały m.in. sklepy odzieżowe i optycy. Można ich szukać nie tylko w lokalach stacjonarnych, ale także wcześniej zweryfikować na stronie internetowej nowe-czyzyny.pl – mówi Anna Brzozowska.

Choć centrum handlowe działa z kompletem czynnych lokali, kupujący na zakupy mogą ruszyć bez obaw o swoje bezpieczeństwo. Obiekt działa jak dotychczas w ścisłym reżimie sanitarnym. Nadal obowiązywać będą także limity osób, które wybiorą się na zakupy – aktualnie jest to 1 osoba na 15 m kw.

- W kwestii bezpieczeństwa nic się nie zmienia. Niezmiennie komfort wszystkich użytkowników obiektu, zarówno kupujących, jak i pracowników, jest dla najważniejszy. Mając na uwadze obowiązujące w obiekcie restrykcyjne normy sanitarne i rozwagę naszych klientów, jesteśmy o to spokojni - dodaje Anna Brzozowska.
Miejsce:
Centrum Handlowe Nowe Czyżyny
ul. Medweckiego 2, Kraków
Godz.
12-05-2021 środa - 30-06-2021 środa

 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2021


Polskie Niezależne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury